Základné pomôcky na ručné zapisovanie poznámok, úloh alebo evidencie nemôžu chýbať v žiadnej kancelárii. Bločky v boxoch majú svoje pevné miesto na pracovnom stole, zatiaľ čo špirálové a lepené bloky môžete mať pri sebe doma aj na pracovnom jednaní. Jednoduché lacné kusy sa hodia na rýchlu spotrebu, kvalitné výrobky s prepracovaným dizajnom dokážu svojho majiteľa dobre reprezentovať.

Viac o blokoch a bločkoch

 • Lepené bloky

  Poznámkové bloky s lepenou hornou väzbou možno vyberať vo formátoch od A4 do A6. K dispozícii sú rôzne motívy obálok. Lepené bloky môžu mať biele, linajkové alebo štvorčekové stránky. Bloky sú v ponuke v baleniach po troch, piatich alebo desiatich kusoch.

 • Bločky

  Biele, farebné aj recyklované bločky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, na lepšie usporiadanie a udržiavanie poriadku na pracovnom stole sa hodia plastové boxy, do ktorých sa bločky aj poznámky ukladajú. Bloky na účtenky majú podlhovastý tvar a ľahko sa odtrhávajú.

 • Špirálové bloky

  Bloky so špirálovou väzbou umožňujú poznámkami jednoducho listovať, sú k dispozícii vo formátoch od A4 do A7 a môžu mať stránky čisté, linajkové alebo štvorčekové. Perforované stránky sa dajú odtrhnúť a zaradiť do zakladača. Široký výber dizajnov dosiek sa hodí na rôzne príležitosti.

Široký výber

Využite výhodné ponuky a vyberte si tovar od vlastných značiek spoločnosti METRO. Značka Aro prináša kvalitný spotrebný tovar za bezkonkurenčné ceny na trhu. Špičkovú kvalitu bez kompromisov predstavuje rad Sigma, ktorá je v porovnaní so známymi značkami až o 15 % cenovo výhodnejšia pri rovnako vysokej úrovni produktov.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Pokladničné kotúčiky

  Pokladnicne kotuciky

  Tabelačný papier a pokladničné kotúčiky rôznych šírok a dĺžok sa hodia do všetkých typov pokladní.

 • Post-it

  Post-it

  Samolepiace bločky rôznych farieb, veľkostí a tvarov sú stále po ruke

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Tonery a cartridge

  Tonery

  Atramentové aj laserové tlačové kazety a tonerové zásobníky, alternatívny spotrebný materiál