Vešiaky, stojany a odpadkové koše pomôžu pri organizácii kancelárie a navodení optického dojmu, že je miestnosť uprataná. Vešiak sa postará o kabáty alebo uteráky, prezentačné stojany nenásilne ponúknu tlačené materiály, koše zhromaždia všetky odpadky a už nepotrebné materiály a predmety.

Viac o vešiakoch a košoch

 • Stojany

  V sortimente METRO nájdete veľké stojany aj menšie doplnky na stôl. Prezentačné stojany na brožúry, letáky a ďalšie tlačené materiály sa hodia do vstupnej miestnosti spoločnosti, stolné stojany na tlačoviny môžu dopĺňať zasadaciu miestnosť.

 • Koše

  Otvorené odpadkové koše z plastu a kovu sú vhodné pod písací stôl na bežnú kancelársku prácu. Na viditeľnejšie miesta patria skôr odpadkové koše s výkyvným vekom alebo na pedál, ktoré bránia pohľadu na odpadky a prípadnému šíreniu nepríjemného zápachu.

 • Vešiaky

  Široká ponuka zahŕňa stojace vešiaky na kabáty a vešiaky na zvršky. Nástenné vešiaky a háčiky slúžiace na zavesenie odevov aj kancelárskych pomôcok možno pripevniť mechanicky alebo pomocou samolepiacej časti. Na výber je aj veľká škála vešiakov na šaty.

Vyberte si kvalitu

Pre náročných zákazníkov METRO pripravilo vlastný rad SIGMA kvalitatívne porovnateľný s výrobkami zavedených značiek, avšak za cenovo výhodnejších podmienok. Sortiment značky SIGMA obsahuje takmer 600 výrobkov, medzi ktoré patria aj elegantné odpadkové koše z kovového drôtu.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Kancelárske kreslá

  Kancelarske kresla

  Pracovné stoličky a kancelárske kreslá s ergonomickými tvarmi nastaviteľné podľa veľkosti tela

 • Drobné kancelárske potreby

  Drobne kancelarske potreby

  Stojany na písacie potreby, kancelárske spinky a klipy, nožničky, pravítka a kružidlá, vizitkovníky

 • Osvetlenie

  Osvetlenie

  Stolné, stojace, nástenné a stropné svietidlá vhodné na prácu v kancelárii

 • Skartácia

  Skartacia

  Skartovacie stroje pre domáce aj profesionálne využitie zlikvidujú papier, CD alebo platobné karty.