Podnikateľský život je plný nečakaných situácií, ktoré sa musia okamžite riešiť. Široký sortiment kancelárskeho vybavenia predajne METRO vám pomôže sa s komplikáciami ľahko vyrovnať. Vďaka vkusným a praktickým nábytkovým radom si rýchlo zariadite novú kanceláriu, deliace systémy vám pomôžu pripraviť pracovné miesto pre ďalšieho zamestnanca a široká ponuka kancelárskych kresiel dokonale uspokojí vaše nároky na komfort a pohodlie.

Vyberte si

 • Kancelárske kreslá

  Kancelarske kresla

  Pracovné stoličky a kancelárske kreslá s ergonomickými tvarmi nastaviteľné podľa veľkosti tela

 • Pokladne a trezory

  Pokladne a trezory

  Elektronické trezory rôznych veľkostí, mechanické schránky na bezpečnostný kľúč, pokladne so zámkou

 • Osvetlenie

  Osvetlenie

  Stolné, stojace, nástenné a stropné svietidlá vhodné na prácu v kancelárii

 • Vešiaky a koše

  Odpadkovekose

  Nástenné aj stojace vešiaky, háčiky na zavesenie odevov, rôzne druhy vešiakov na šatyViac o kancelárskom vybavení

 • Výber kresla/stoličky

  Kancelársky nábytok na sedenie je vhodné vyberať na mieru konkrétnym potrebám. V zasadacej miestnosti, kde zamestnanci obvykle netrávia dlhý časový úsek, stačia jednoduchšie stoličky, zatiaľ čo k pracovnému stolu sa vyplatí voliť náročnejší model s variabilnými opierkami a podporou chrbta podľa typu postavy.

 • Ergonómia

  Ergonomické pomôcky podporujú výkonnosť ľudskej činnosti a predchádzajú zdravotným komplikáciám. Správna výška stoličky s oporou chrbta nestačí, dôležitá je aj výška stola a umiestnenie monitora. Tomu môže dopomôcť opierka pod nohy, podstavec notebooku alebo otočný stojan na monitor.

 • Výber osvetlenia

  Osvetlenie pracovného miesta by malo pozostávať zo všeobecného svetla v miestnosti a individuálneho svietidla s rozptýleným svetlom. Stolná alebo stojaca lampa nepomáha len zlepšiť pracovný výkon – jej nižšia spotreba tiež šetrí náklady na energiu v prípade, že nie je nutné svietiť v celej kancelárii.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.