Zrozumiteľné a presvedčivé prezentovanie myšlienok, pravidiel alebo výsledkov vlastnej práce pre kolegov a klientov je dôležitou súčasťou dobrej firemnej komunikácie. Tabule a flipcharty poskytnú priestor pri predstavovaní dôležitých faktov počas obchodnej schôdzky, nástenky pripomenú podstatné informácie všetkým v kancelárii.

Viac o prezentačných potrebách

 • Nástenky

  Korkové tabule v ráme sa dajú zavesiť na záves alebo pomocou samolepiacej zadnej strany priamo na stenu, dvere alebo skriňu. Na kovové magnetické nástenky sa dá písať umývateľnými fixkami. Sklenené magnetické tabule sa vyrábajú v bielej, čiernej alebo červenej farbe, takže v kancelárii môžu pôsobiť aj ako dekorácie.

 • Flipcharty a príslušenstvo

  Flipchart tabule s klipom na blok papiera sú skladacie, takže sa môžu zostaviť len v prípade potreby. Možno meniť ich výšku a dajú sa ľubovoľne presúvať po kancelárii. Ponuka zahŕňa aj náhradné bloky a vhodné popisovače.

 • Pripináčiky a magnety

  Ploché kovové aj farebné pripináčiky sa uplatnia na korkových tabuliach. Pripináčiky s plastovým držadlom sa ľahko držia, takže sa hodia na častejšie manipulácie. Magnety na kovové alebo sklenené magnetické nástenky sa ponúkajú v súpravách viacerých kusov a majú rôzne farby a veľkosti.

Široký výber za priaznivú cenu

ARO a SIGMA sú vlastné produktové rady, ktoré METRO pripravilo pre svojich náročných zákazníkov. ARO prináša kvalitný spotrebný tovar za atraktívne nízke ceny, SIGMA predstavuje výrobky najvyššej kvality porovnateľné so známymi značkami, ale za výhodnejšiu cenu.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Post-it

  Post-it

  Samolepiace bločky rôznych farieb, veľkostí a tvarov sú stále po ruke

 • Drobné kancelárske potreby

  Drobne kancelarske potreby

  Stojany na písacie potreby, kancelárske spinky a klipy, nožničky, pravítka a kružidlá, vizitkovníky

 • Písanie a opravovanie

  Pisanie a opravovanie

  Mikroceruzky, ceruzky, pastelky, fixky, popisovače, zvýrazňovače, rollery a perá, korekčné pomôcky

 • Kancelárske kreslá

  Kancelarske kresla

  Pracovné stoličky a kancelárske kreslá s ergonomickými tvarmi nastaviteľné podľa veľkosti tela