Napriek tomu, že rukou písané písmo prehráva každodenný boj s počítačmi, stále patrí k základným ľudským schopnostiam. Šírku možností ľudskej ruky ukazuje bohatá ponuka pier, pasteliek a zvýrazňovačov, ktoré sa hodia na písanie drobných poznámok v kancelárii alebo doma, ako aj na potvrdenie významných okamihov ako je napríklad podpis obchodnej zmluvy.

Viac o písaní a opravovaní

 • Ceruzky a pastelky

  Široká ponuka zahŕňa mikroceruzky s rôznou šírkou tuhy a ceruzky obvyklých tvrdostí. Súpravy pasteliek, fixiek a voskoviek obsahujú 6 až 24 farieb. Zvoliť možno trojhranné aj hrubšie pastelky, ktoré sa pohodlnejšie držia. Veľký výber permanentných aj umývateľných popisovačov dopĺňajú zvýrazňovače v neónových farbách.

 • Korekcie

  Popisovateľné lepiace pásky spoľahlivo zaslepia alebo prepíšu text na kopírovanom dokumente. Korekčné rollery rôznych šírok vydajú len potrebné množstvo korekčnej pásky. Na opravu písaného písma sa hodia korekčné perá, korekčné laky sú obľúbené na presné vymedzenie opravovaného miesta.

 • Perá a rollery

  Rollery, guľôčkové a gélové perá rôznych farieb na jednorazové použitie alebo s výmennou náplňou sú k dispozícii po jednotlivých kusoch aj vo väčších baleniach. V ponuke je veľký výber dizajnov a ergonomických spôsobov držania v ruke aj multifunkčné ceruzky kombinujúce náplne viacerých farieb.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo dva rady vlastných produktov, ktoré ponúkajú okrem iného široký sortiment písacích potrieb. Rad ARO prináša kvalitný spotrebný tovar za nízke ceny. Výrobky značky SIGMA predstavujú kvalitu porovnateľnú s tovarom renomovaných firiem, ktorú však získate s úsporou až 15 % z ceny.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Post-it

  Post-it

  Samolepiace bločky rôznych farieb, veľkostí a tvarov sú stále po ruke

 • Bloky a bločky

  Bloky a blocky

  Bloky a zápisníky rôznych formátov, typov a dizajnov, na bežné zápisky aj reprezentatívne príležitosti

 • Osvetlenie

  Osvetlenie

  Stolné, stojace, nástenné a stropné svietidlá vhodné na prácu v kancelárii

 • Pokladne a trezory

  Pokladne a trezory

  Elektronické trezory rôznych veľkostí, mechanické schránky na bezpečnostný kľúč, pokladne so zámkou