Lepiace pásky, lepidlá a obojstranné lepky pomôžu pri širokej škále činností, kedy je potrebné spojiť dve veci dohromady. Tento skvelý vynález sa uplatní pri práci v kancelárii alebo doma. Dokáže tiež napraviť mnoho nehôd, takže nie je potrebné obľúbenú vec vyhodiť, ale len ju prosto príslušným lepidlom zase dať dohromady.

Viac o lepidlách a lepiacich páskach

 • Lepiace pásky

  Priehľadné a „neviditeľné“ lepiace pásky pomôžu v kancelárii spojiť alebo opraviť rôzne písomnosti. Baliace pásky zabezpečia listy a balíky. Zásobníky na lepiace pásky majú rezáčik, aby sa dala potrebná dĺžka ľahko oddeliť, menšie zásobníky sa ľahko uložia do zásuvky, veľké sú určené na pracovný stôl na časté používanie.

 • Ďalšie lepiace pomôcky

  Obojstranne lepiace pásky pomôžu všade tam, kde bežná lepiaca páska nestačí. Majú výbornú nosnosť a spoja rôzne druhy materiálov. Gumové lepiace štvorčeky sa dajú vymodelovať do potrebného tvaru. Priesvitné lepiace kolieska nezanechávajú stopy a môžu sa používať opakovane.

 • Lepidlá

  Lepiace tyčinky a tekuté lepidlá v tube alebo inom dávkovači sú určené najmä na praktickú aplikáciu na papier, kartón a fotografie. Sú netoxické a dajú sa vyprať. Malé sekundové lepidlá majú širšie možnosti použitia zahŕňajúce aj plasty, drevo, kov, sklo a keramiku.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo dva rady vlastných produktov, ktoré ponúkajú okrem iného široký sortiment lepiacich pomôcok. Rad ARO prináša kvalitný spotrebný tovar za nízke ceny. Výrobky značky SIGMA predstavujú kvalitu porovnateľnú s tovarom renomovaných firiem, ktorú však získate s úsporou až 15 % z ceny.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Drobné kancelárske potreby

  Drobne kancelarske potreby

  Stojany na písacie potreby, kancelárske spinky a klipy, nožničky, pravítka a kružidlá, vizitkovníky

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Osvetlenie

  Osvetlenie

  Stolné, stojace, nástenné a stropné svietidlá vhodné na prácu v kancelárii

 • Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

  Dosky rychloviazace

  Papierové dosky, jednoduché, s chlopňami a vreckami, na gumičku aj šnúrku, rýchloviazače a rozlišovače