Drobné kancelárske potreby spríjemňujú prácu s dokumentmi a pomáhajú udržiavať poriadok na pracovnom stole aj v písomnostiach. Používatelia z radov kancelárskych pracovníkov aj školská mládež isto ocenia atraktívnu farebnú podobu aj plastové súčasti, vďaka ktorým sa ľahko držia.

Viac o drobných kancelárskych potrebách

 • Nožničky a nože

  V sortimente nožničiek možno vyberať z produktov s ergonomickou rukoväťou z plastu, ktorá nezaťažuje ruku, alebo z ponuky vysokoodolných celokovových nožničiek. Nôž na listy nájde využitie v miestach, ktorými prechádza množstvo pošty. Odlamovacie nože sú v predaji jednotlivo alebo v súpravách po viacerých kusoch.

 • Pripináčiky, klipy, spinky

  Klipy a spinky na dokumenty slúžia na praktické spojenie viacerých hárkov papiera. Farebné gumičky, špendlíky, štipce a pripináčiky pripevnia a vizuálne odlíšia jednotlivé typy poznámok. V ponuke sú samostatne alebo v súprave obsahujúcej dva druhy výrobkov.

 • Stojany na vizitky a písacie potreby

  Stojany na písacie potreby umožnia mať neustále na dosah obľúbenú prepisovaciu ceruzku alebo pero a zároveň predchádzajú neporiadku na písacom stole. Vizitkovníky udržiavajú prehľad v obchodných kontaktoch, jednoducho sa nimi manipuluje a ľahko sa dopĺňajú.

Široký výber za priaznivú cenu

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšie ceny. Široká ponuka radu SIGMA obsahuje takmer 600 produktov kancelárskych potrieb v kvalite značkového tovaru, avšak za cenu až o 15 % nižšiu.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Balenie

  Balenie

  Ľanové, polypropylénové aj potravinárske špagáty, lepiace pásky, fixačné fólie, odlamovacie nože

 • Lepidlá a lepiace pásky

  Lepidla a lepiace pasky

  Priehľadné, baliace a obojstranné lepiace pásky, pásky do etiketovacích klieští, lepidlá všetkých druhov

 • PC príslušenstvo

  PC prislusenstvo

  Doplnky k osobným počítačom, klávesnice, slúchadlá, reproduktory, externé úložiská, webkamery, puzdrá a tašky

 • Prospektové obaly

  Prospektove obaly

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – farebné, s chlopňou, na CD aj vizitky, zakladacie obaly A4 a A5