Vyberte si zo sortimentu METRO vhodnú náplň pre svoju tlačiareň. Široká ponuka pokrýva tonery a cartridge pre všetky bežné typy atramentových, laserových aj multifunkčných zariadení. Špeciálnu skupinu predstavujú náplne pre tlač fotografií. Vyberať možno originálny tovar zavedených značiek a výrobcov techniky, alebo si možno zvoliť porovnateľne kvalitný alternatívny spotrebný materiál.

Viac o toneroch a kazetách

 • Alternatívny spotrebný materiál

  Kto nie je ochotný investovať do originálnych tonerov a kaziet výrobcov známych značiek, môže zvoliť cenovo výhodnejšiu ponuku alternatívneho spotrebného materiálu v porovnateľnej kvalite.

 • Atramentové tlačiarne a multifunkcie

  Cartridge obsahuje tekutý atrament. Podľa typu tlačiarne je nutné zvoliť príslušný počet farieb, na tlač fotografií sa odporúča používať špeciálnu zostavu náplní. Farebné cartridge sa ponúkajú samostatne v zostave a vo výhodnejšom balení pre väčšie objemy tlače.

 • Laserové tlačiarne a multifunkcie

  Tonery so sypkým farbivom pre laserové tlačiarne sú k dispozícii samostatné čierne alebo vo farebných zostavách podľa typu tlačiarne. Tonery sa nelíšia len farebnosťou a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy majú aj výrazne odlišný tvar.

Zvoľte si správne

Pred kúpou novej tlačovej náplne alebo tonera je potrebné presne zistiť značku a model tlačiarne. Jednotlivé tlačiarne sa môžu líšiť veľkosťou, počtom farieb aj tvarom zásobníkov. Označenie modelu býva našťastie viditeľne vyznačené na tlačiarni. V prípade pochybností navštívte internetové stránky výrobcu.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Tlačiarne, skenery

  Tlaciarne skenery

  Tlačiarne laserové alebo atramentové, skenery, multifunkčné tlačiarne s integrovaným skenerom a kopírkou

 • Zakladače

  Zakladace

  Pákové, krúžkové a závesné zakladače z odolného kartónu alebo plastu v klasickom aj modernom dizajne

 • Prezentácia

  Prezentacie

  Viazacie stroje, laminovacie stroje, rezačky papiera pre domácnosti aj veľké kancelárie