Dobrý nápad a starostlivo pripravená ponuka v súčasnosti nestačí. Nevyhnutná je aj perfektná prezentácia, ktorá druhú stranu utvrdí v presvedčení, že si vybrala správne a jedná so skutočným profesionálom. Ak chcete na klientov dobre zapôsobiť, vyberte si z bohatej ponuky METRO vhodné pomôcky a posuňte spôsob prezentácie svojej práce na vyššiu úroveň.

Viac o prezentácii

 • Laminovacie stroje

  Ovládateľné alebo plnoautomatické laminátory zatavia do priehľadnej fólie dokumenty vo formáte A3 a A4. Vyberať možno modely na občasné použitie v domácnosti, v škole alebo menšej kancelárii, alebo profesionálne laminovacie stroje. Nevyhnutnou súčasťou sortimentu sú laminovacie puzdrá hrúbky 80 až 175 mikrónov.

 • Rezačky papiera

  Pákové alebo kotúčové rezačky majú kapacitu rezu od 1 do 30 hárkov papiera. Majú vodiace pravítko a väčšie typy majú na pracovnej doske vyznačené fotografické formáty. Prácu profesionálnych rezačiek uľahčuje elektrický pohon.

 • Viazacie stroje

  Viazacie stroje dokážu podľa typu predierovať a hrebeňovou väzbou zopnúť rôzny počet hárkov papiera. Mechanické viazače pre domácnosti a menšie kancelárie dopĺňajú elektrické viazacie stroje určené pre prevádzku veľkých podnikov. Ponuka obsahuje aj spotrebný materiál ako plastové a kovové chrbty alebo predné a zadné dosky.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre svojich zákazníkov pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 produktov kancelárskych potrieb v kvalite značkového tovaru, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. V sortimente značky SIGMA nájdete aj viazače, laminátory a rezačky, pre domácnosti a malé kancelárie je pripravená štartovacia súprava základných strojov pre profesionálnu prezentáciu.


Mohli by ste tiež potrebovať

 • Prospektové obaly

  Prospektove obaly

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – farebné, s chlopňou, na CD aj vizitky, zakladacie obaly A4 a A5

 • Papier

  Papier

  Biele aj farebné papiere do tlačiarní a kopírok, fotopapiere, kartóny na kreslenie aj špeciálne papiere

 • Zakladače

  Zakladace

  Pákové, krúžkové a závesné zakladače z odolného kartónu alebo plastu v klasickom aj modernom dizajne

 • Dosky, rýchloviazače, rozlišovače

  Dosky rychloviazace

  Papierové dosky, jednoduché, s chlopňami a vreckami, na gumičku aj šnúrku, rýchloviazače a rozlišovače