Z ponuky METRO si ľahko vyberiete technické vybavenie presne na mieru pre prácu z domu, malú kanceláriu alebo pre prevádzku veľkého podniku. Do rozsiahlejších pracovísk sa hodia samostatné tlačiarne, skenery a iné prístroje, menšie kancelárie kvôli úspore financií aj miesta dajú prednosť multifunkčným zariadeniam.

Vyberte si

 • Tlačiarne, skenery

  Tlaciarne skenery

  Tlačiarne laserové alebo atramentové, skenery, multifunkčné tlačiarne s integrovaným skenerom a kopírkou

 • Tonery a cartridge

  Tonery

  Atramentové aj laserové tlačové kazety a tonerové zásobníky, alternatívny spotrebný materiál

 • Prezentácia

  Prezentacie

  Viazacie stroje, laminovacie stroje, rezačky papiera pre domácnosti aj veľké kancelárie

 • Skartácia

  Skartacia

  Skartovacie stroje pre domáce aj profesionálne využitie zlikvidujú papier, CD alebo platobné karty.

 • PC príslušenstvo

  PC prislusenstvo

  Doplnky k osobným počítačom, klávesnice, slúchadlá, reproduktory, externé úložiská, webkamery, puzdrá a tašky


Tipy z nášho sortimentuViac o kancelárskej technike

 • Výber tonera

  Pri nákupe správnej tlačovej kazety alebo tonera je nutné poznať nielen značku príslušnej tlačiarne, ale aj presné označenie modelu. Niektoré tlačiarne majú dve súpravy farebných kaziet, jednu na tlač bežného textu a druhú na fotografie.

 • Výber skartovačky

  Skartovací stroj je potrebné vyberať podľa toho, či bude slúžiť v domácnosti, alebo v kancelárii, koľko osôb ho bude používať a čo všetko bude potrebné likvidovať. Voliť sa dá aj stupeň bezpečnosti, teda veľkosť rozrezaných dielov. Skartovačky môžu mať aj ďalšie funkcie ako bezpečnostnú zámku, tichý chod a automatické vypínanie.

 • Výber viazacieho systému

  Viazacie stroje na krúžkovú väzbu sa delia podľa toho, či pracujú s plastovými, alebo kovovými chrbtami. Pri jednotlivých modeloch môže byť maximálna kapacita väzby odlišná. Zatiaľ čo pre domácnosť stačia mechanické viazače, prevádzke kancelárie budú vyhovovať skôr viazače elektrické.

Špičkové produkty za priaznivé ceny

METRO pre vás pripravilo vlastnú značku kvalitného tovaru za dostupnejšiu cenu. Značka SIGMA prináša takmer 600 druhov kancelárskych potrieb v značkovej kvalite, ktoré získate až o 15 % lacnejšie. Široká ponuka výrobkov SIGMA zahŕňa všetko od fotopapierov, archivačných dosiek a stolných doplnkov do kancelárie až po laminátory, viazače, trezory a kancelárske kreslá, takže si ľahko vyberie miestny živnostník aj medzinárodná firma.