Kancelárske produkty

U nás nájdete na jednom predajnom mieste takmer 5 000 položiek kancelárskeho tovaru, všetko od najmenších sponiek cez písacie potreby až po kancelársku techniku a nábytok. Postaráme sa, aby bola vaša kancelária vybavená účelne a efektívne a stala sa príjemným miestom, kde radi trávite svoj pracovný čas. Vybavte si kanceláriu v predajni METRO a získate viac času pre svoje podnikanie!


Pozrite si katalóg kancelárskych potrieb


Vyberte si z nášho sortimentuViac pre kanceláriu

  • Dostupnosť

    Pod jednou strechou vám skladom ponúkame všetko, čo pre svoju kanceláriu potrebujete. Vyberiete si všetko potrebné do svojej kancelárie z najširšieho portfólia tovarov medzi kamennými obchodmi.

  • Kvalita

    METRO ponúka kancelárske výrobky prezentované pod vlastnými značkami SIGMA a ARO, ktoré sú kvalitatívne porovnateľné s iným značkovým tovarom, ale predávajú sa za nižšiu cenu.

  • Sortiment

    Príďte si k nám vybrať z takmer päťtisíc položiek to najlepšie pre svoju kanceláriu. METRO ponúka širokú paletu písacích potrieb, papierenského tovaru, spotrebného materiálu, kancelárskeho nábytku a predtlačených formulárov a tlačovín.

Sme tu pre vás

Nestrácajte čas nakupovaním a podnikajte – my vám zaistíme zázemie. Kancelársky tovar u nás kúpite pod jednou strechou. V predajniach je vám k dispozícii profesionálny personál, v teréne sa vám budú venovať vyškolení obchodní zástupcovia. Tovar vám môžeme zaviezť priamo do vašej firmy.