Kancelárie

Kancelária od A po Z

Ako profesionálny partner v podnikaní vám ponúkame široký sortiment kancelárskych potrieb, vybavenia a techniky. Prinášame jednoduché a osvedčené spôsoby občerstvenia na pracovisku a zároveň ponúkame aj sofistikované nápady pre jednotlivé kancelárie aj spoločné kuchynky. V našom sortimente nájdete pestrú paletu občerstvenia, prístrojov a ďalšieho vybavenia pre vašu kanceláriu a firmu vrátane ponuky pohostenia pre vašich firemných hostí.m

Objavte svet čerstvosti, kvality a veľkého výberu


METRO servis


Benefity pre Vaše podnikanie

 • Široký sortiment

  V ponuke METRO nájdete výrobky určené pre vybavenie kancelárie, od drobných kancelárskych potrieb po nábytok.

  Široký sortiment kancelárskeho papiera ponúkame pod vlastnými značkami ARO a SIGMA. Ich kvalita je prísne kontrolovaná tak, aby uspokojovala vaše potreby a ich cena bola dlhodobo nižšia ako pri porovnateľných značkových výrobkoch.

  Širokú ponuku kancelárskych potrieb, vybavenia a techniky nájdete v katalógu Všetko pre kanceláriu.

 • Komfortná kancelária

  Prinášame jednoduché a osvedčené spôsoby občerstvenia na pracovisku a zároveň ponúkame aj sofistikované nápady pre jednotlivé kancelárie aj spoločné kuchynky. V našom sortimente nájdete pestrú paletu občerstvenia, prístrojov a ďalšieho vybavenia pre vašu kanceláriu a firmu vrátane ponuky pohostenia pre vašich firemných hostí.

  Tento katalóg ponúka ucelenú ponuku pitného režimu do kancelárií a vybavenie firemnej kuchynky.

 • Výhodné ceny

  Všetky kancelárske potreby vám ponúkame v rôznych cenových hladinách. Na svoje si tak prídu zákazníci, pre ktorých je rozhodujúca cena, ale aj zákazníci ktorí preferujú špičkovú kvalitu. Zvýhodnené ceny ponúkame tiež v prípade paletových nákupov alebo zakúpenie plných obalov. Cenovo veľmi zaujímavú ponuku predstavujú výrobky značiek SIGMA a ARO.

Nech už podnikáte v akejkoľvek oblasti, METRO je tu, aby bolo vaším partnerom a pomáhalo vám dosiahnuť úspech. Zistite, ako môžete využiť našich ďalších služieb a poradenstva v rámci vernostných zákazníckych programov.