IFS CERTIFIKÁCIA

Certifikáty

Už od roku 2011 sme držiteľmi certifikátu IFS, medzinárodnej normy pre systémy riadenia kvality. Neustále zlepšujeme všetky naše postupy. Nakupujú u nás profesionáli a tí chcú len to najlepšie. Preto musíme byť v kvalite vždy o krok napred. METRO = záruka najvyššej kvality.

Prečítajte si ako v METRO dbáme na bezpečnosť potravín


IFS patrí medzi medzinárodne uznávané štandardy. Zaručuje správne nastavenie a implementáciu procesov, ktoré vedú k zaisteniu bezpečnosti a zdravotnej bezchybnosti predávaných výrobkov.


Vďaka úspešnému absolvovaniu certifikácie sme sa stali prvou obchodnou spoločnosťou v Českej a Slovenskej republike, ktorá mala certifikovanú pobočku. V súčasnosti sú do tohto procesu zahrnuté všetky pobočky, a to s výsledkom certifikácie „na vyššej úrovni“. Certifikát IFS každoročne úspešne obhajujeme pri recertifikačných auditoch.

METRO Ivanka pri Dunaji - prvá pobočka veľkoobchodného reťazca METRO Cash & Carry SR, ktorá získala 11.4.2011 certifikát medzinárodného štandardu IFS. Táto norma patrí medzi medzinárodne uznávané štandardy a zaručuje správne nastavenie a implementáciu procesov vedúcich k zaistení bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti predávaných produktov.

Vďaka úspešnému absolvovaní certifikácie sme sa stali prvou obchodnou spoločnosťou v Českej a Slovenskej republike, ktorá mala certifikovanou prevádzku. V súčasnej dobe sú už certifikované všetky prevádzky s výsledkom certifikácie „na vyššej úrovni“ a certifikát IFS každoročne úspešne obhajujú pri recertifikačných auditoch.

Card
Staňte sa zákazníkom

Registrovať sa