IFS CERTIFIKÁCIA

Certifikáty

Už od roku 2011 sme držiteľmi certifikátu IFS, medzinárodnej normy pre systémy riadenia kvality. Neustále zlepšujeme všetky naše postupy. Nakupujú u nás profesionáli a tí chcú len to najlepšie. Preto musíme byť v kvalite vždy o krok napred.METRO - záruka najvyššej kvality.


IFS patrí medzi medzinárodne uznávané štandardy. Zaručuje správne nastavenie a implementáciu procesov, ktoré vedú k zaisteniu bezpečnosti a zdravotnej bezchybnosti predávaných výrobkov.


Vďaka úspešnému absolvovaniu certifikácie sme sa stali prvou obchodnou spoločnosťou v Českej a Slovenskej republike, ktorá mala certifikovanú pobočku. V súčasnosti sú do tohto procesu zahrnuté všetky pobočky, a to s výsledkom certifikácie „na vyššej úrovni“. Certifikát IFS každoročne úspešne obhajujeme pri recertifikačných auditoch.

METRO Ivanka pri Dunaji - prvá pobočka veľkoobchodného reťazca METRO Cash & Carry SR, ktorá získala 11.4.2011 certifikát medzinárodného štandardu IFS. Táto norma patrí medzi medzinárodne uznávané štandardy a zaručuje správne nastavenie a implementáciu procesov vedúcich k zaistení bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti predávaných produktov.

Vďaka úspešnému absolvovaní certifikácie sme sa stali prvou obchodnou spoločnosťou v Českej a Slovenskej republike, ktorá mala certifikovanou prevádzku. V súčasnej dobe sú už certifikované všetky prevádzky s výsledkom certifikácie „na vyššej úrovni“ a certifikát IFS každoročne úspešne obhajujú pri recertifikačných auditoch.

Staňte sa zákazníkom

Ak máte firmu alebo ste SZČO, staňte sa naším zákazníkom behom pár minút.

Zaregistrujte sa
Kde sme

nájdite svoju najbližšiu METRO predajňu.

Navštívte nás
dialogcheck
Akciová ponuka

Prehliadnite si aktuálnu ponuku.

Do ponuky