Kariéra


       V čo veríme?

Premýšľame rovnako ako naši zákazníci. Rozumieme výzvam, ktorým čelia. Sme otvorení ich jedinečným nápadom. Pamätáme si, kde sme začínali my. Je to rovnaký príbeh. Sme plní energie a nadšenia. Usmievame sa. Pýtame sa, čo potrebujú. Robíme pre nich čo môžeme. Pomáhame im naplniť ich vízie. Meníme zavedené spôsoby. Budujeme úspech pre obe strany. Sme ústretoví. Sme obchodnými partnermi. Sme vždy o krok vpred. Nápady meníme na skutočnosť. Prekračujeme hranice. Hľadáme príležitosti. Nachádzame cesty. Podporujeme všetko nové. Naši zákazníci urobia to isté. Stavajú na nás svoju budúcnosť.

Veríme v seba. Veríme v METRO.


           ČESKÁ REPUBLIKA

      SLOVENSKÁ REPUBLIKA

METRO
METRO

           Sme tu pre našich zákazníkov - od predaja k službám! 

Spoločnosť METRO Cash & Carry SR je jednou z divízií skupiny METRO AG, ktorá pôsobí v 26 krajinách po celom svete. Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho aj nepotravinárskeho tovaru registrovaným podnikateľom a to ako prostredníctvom siete veľkoobchodných predajní, tak od roku 2008 tiež formou priamej distribúcie tovaru pod názvom METRO Distribúcia. Jedným z pilierov nášho úspechu je veľký tím obchodných zástupcov, ktorí sú denne v kontakte so zákazníkmi a prinášajú nám tak informácie, vďaka ktorým sa môžeme ďalej rozvíjať. Pre našich zákazníkov chceme byť nielen plnohodnotným partnerom, ale aj zdrojom inšpirácie, preto vydávame časopisy Culinar, alebo Gastro.

 

Kto sú naši zákazníci?

Našimi zákazníkmi sú hotely, reštaurácie, závodné jedálne, bary, cateringové spoločnosti a ďalší podnikatelia z oblasti HoReCa. Do našich predajní potom prichádzajú na nákupy ako maloobchodníci, tak zástupcovia inštitúcií, ako sú napr. orgány štátnej správy, školy či nemocnice.

V spoločnosti METRO sme akční, sme otvorení novým príležitostiam a podnetom a navzájom sa podporujeme. Pokiaľ Vám tieto hodnoty nie sú cudzie, dajte nám o sebe vedieť. Možno práve vy rozšírite náš tím, v ktorom spoločne POMÁHAME podnikateľom RÁSŤ..

 

                                                                                        Tešíme sa na vás!