Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

MÄSO, RYBY A ŠPECIALITY

HAMBURGERY

HAMBURGER JE KLASIKOU NIELEN LETNÉHO GRILOVANIA

Základom úspechu je kvalitné a správne spracované mäso a dobrá kombinácia ďalších ingrediencií. Vedľa varianty klasik, teda hovädzie mäso so syrom, kečupom, slaninou a zeleninou, sa do popredia dostávajú neobvyklé kombinácie. Poďme sa na to pozrieť bližšie ...

Ako na to? Inšpirujte sa našimi tipmi ...

PRESKÚMAŤ

 
Z vodnej ríše

Z VODNEJ RÍŠE

Ryby a morské plody by nemali na grile chýbať. Sú zdravé, ľahko stráviteľné, ich príprava zaberie málo času a navyše ponúkajú celý rad chuťových variácií. Pri výbere ideálnej ryby hrá úlohu množstvo faktorov - od chuťových preferencií po štruktúru mäsa, ktorá by mala byť pevná a šťavnatá. Kritériom číslo jedna je však vždy absolútnu čerstvosť, bez ktorej vynikajúceho výsledok nemožno dosiahnuť.

Ako na to? Inšpirujte sa našimi tipmi ...

Z VODNEJ RÍŠE

 
KUZLA S MARINDOU

KÚZLA S MARINÁDOU

Magické kombinácie ingrediencií v grilovacích marinádach vyvolajú v mäse lahodné snúbenie chutí. Marinovanie mäsa pred tepelnou úpravou patrí k tradičným gurmánským postupom. Vynechať by sa malo len u vysoko kvalitného hovädzieho mäsa.

Ako na to? Inšpirujte sa našimi tipmi ...

KÚZLA S MARINÁDOU

 
STAVNATE STEAKY

TAJOMSTVO ŠŤAVNATÝCH STEAKOV

Kvalitný hovädzí steak je zlatým klincom každej grilovacej párty. Jeho príprava vyžaduje trochu umu a skúseností, základom úspechu je však v prvom rade správny výber mäsa. Hovädzie mäso patrí k najvšestrannejším druhom - mäso z jednotlivých častí dobytka je veľmi rozdielne, rovnako ako plemená, z ktorých pochádza.

V našom sortimente nájdete široký výber známych i menej obvyklých rezov, z ktorých si zaručene vyberiete.

Zistite o steakoch viac ...

ŠŤAVNATÉ STEAKY