Staňte sa naším zákazníkom. Je to jednoduché.

Získať METRO kartu

Kulinárska inšpirácia

Kulinárska inšpirácia

Exkluzívna kuchárska kniha v limitovanej edícii

Máte radi kvalitné jedlo, adrenalín pri jeho príprave v kuchyni a radosť, keď priatelia ocenia výsledok?

Potrebujete dodať zaujímavé a nové myšlienky, energiu, trpezlivosť, rýchlosť a odvahu?

Ak máte chuť inšpirovať sa, táto kniha je určená práve pre vás.

Vitajte v kulinárskom svete plnom nekonečnej inšpirácie!

„Vitajte v našom svete!“

Nová kuchárska kniha Petra Stádníka je určená nielen pre profesionálov, ale aj pre všetkých gourmetov a gurmánov. Kniha predstavuje na 352 stranách recepty na sezónne pokrmy, názorne vysvetľuje postupy pri príprave vývarov alebo dresingov a poradí aj pri úprave rýb a morských plodov. Nechýba ani časť venovaná sladkým pokrmom a dezertom. Publikácia je zostavená podľa ročných období a v receptoch reflektuje ingrediencie, ktoré sú na trhu aktuálne dostupné najmä z lokálnych zdrojov.

Petr Stádník pôsobil necelých desať rokov v Austrálii, kde pracoval po boku tamojších najlepších šéfkuchárov v mnohých reštauráciách a hoteloch ocenených michelinskými hviezdami. Vypracoval sa až na pozíciu Chef de Cuisine v reštaurácii hotela Radisson Plaza Sydney, ktorá bola vyhlásená za najlepšiu reštauráciu Austrálie roku 2009. So šéfkuchármi spoločnosti MAKRO Jitkou Ulihrachovou a Vojtom Artzom vytvorili obsiahlu kuchársku knihu, v ktorej spoločne predstavujú svoj kulinársky svet a prinášajú množstvo inšpirácií pre varenie.

 

Nahliadnite do našej Kulinárske inšpirácie

Pre všetkých, ktorí pridávajú lásku ku každému chodu

Limitovaná edícia tejto kuchárskej knihy je v ponuke exkluzívne v predajniach METRO. 
V prípade záujmu o anglickú verziu, ktorá nie je štandardne v predajni vystavená, obráďte sa prosím na Pult služieb partnerov alebo na naše call centrum na nižšie uvedných kontaktoch. Anglická verzia knihy bude doručená do Vami vybranej predajne do troch až štyroch pracovných dní.

0850 123 223

info@metro.sk